کد خبر: ۵۸۰۴۲۹
تاریخ انتشار: ۰۹:۴۴ - ۰۹ فروردين ۱۳۹۹
گروه بین الملل: متخصص تیونینگ انگلیسی خودروهای فورد، Mountune هنر خود را روی نسل جدید فوکوس ST پیاده کرده تا قدرت و عملکرد این هاچ بک را افزایش دهد.


گروه بین الملل: متخصص تیونینگ انگلیسی خودروهای فورد، Mountune هنر خود را روی نسل جدید فوکوس ST پیاده کرده تا قدرت و عملکرد این هاچ بک را افزایش دهد.

به گزارش خبرخودرو، البته مالکان این خودرو در استرالیا نمی توانند به این بسته ارتقایی دسترسی داشته باشند اگرچه بسته های ارتقایی ارتقای Mountune برای نسل قبلی فوکوس ST و فیستا ST در این بازار ارائه می شد.

Mountune M330 که قدرت مازاد 37 کیلووات و گشتاور مازاد 95 نیوتون متر را در موتور 206 کیلووات و 420 نیوتون متری 2.3 لیتری توربوی چهار سیلندر فوکوس ST ایجاد می کند نیاز به هیچ اصلاحی در سخت افزار موتور ندارد و تنها در تنظیمات کامپیوتر خودرو اعمال می شود. در نتیجه این به روز رسانی، قدرت خودرو به 243 کیلووات و گشتاور آن به 515 نیوتون متر می رسد.

تیونینگ فورد فوکوس ST توسط Mountune

مالکان خودرو می توانند با استفاده از برنامه تلفن هوشمند ساخت Mountune و آداپتور خودرو، تیونینگ ارتقای خودرو را به راحتی در خانه خود دانلود و نصب کنند. این کیت با قیمت 599 پوند به فروش می رسد.

البته خبر خوش برای طرفداران استرالیایی نسل بعدی فوکوس ST آن است که محصولات مخصوص استرالیا حتی بدون تیونینگ Mountune چیزی کم نخواهند داشت.

فورد استرالیا اعلام کرد: "از آنجا که مشتریان ما خواهان ممتازترین مدل ها هستند، فیستا و فوکوس ST در این بازار با بالاترین استانداردهای موجود در دنیا ارائه می شوند."

گمان می رود نسل بعدی فورد فوکوس ST در سه ماهه سوم سال 2020 در بازار استرالیا ارائه شود.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"