کد خبر: ۵۹۴۴۱۲
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۳ - ۲۵ شهريور ۱۳۹۹
گروه بین الملل: در سال 2017، مرسدس به تولید نهایی آفرود خود، یعنی G500 4x4 پایان داد.


گروه بین الملل: در سال 2017، مرسدس به تولید نهایی آفرود خود، یعنی G500 4x4 پایان داد.

به گزارش خبرخودرو، نسل جدیدی از این مدل در شرف رونمایی بود، بنابراین منطقی بود که تولید 4x4 متوقف شود. با این حال، به نظر می رسد، یک مدل جدید در راه است. تصاویر پنهانی جدید نشان می دهند که مرسدس در حال تولید جانشینی برای این آفرود فوق العاده است.

نسل قبلی مرسدس کلاس G، در میان علاقمندان به خودروهای آفرود سروصدای زیادی به پا کرد. این خودرو دارای محورهای پورتال و ارتفاع سواری افزایش یافته است که اجازه می دهد تا 17.7 اینچ (450 میلی متر) از سطح زمین فاصله داشته باشد. چرخ های آن 22 اینچ هستند. انتظار داریم که این موارد در 4x4 جدید نیز به روزرسانی شوند.

قوس چرخ ها در این تصاویر پنهان شده اند و تشخیص مدل آن ها را سخت می کنند. در داخل خودرو، منتظر جدیدترین و بهترین مواد و فناوری هستیم. نسل قبلی 4x4 دارای موتور توربو دوقلوی 4.0 لیتری V8 بود که توان 422 اسب بخار قدرت (310 کیلوگرم) تولید می کرد. احتمالا در مدل جدید نیز به کار رفته باشد.

در حال حاضر نمی دانیم که مرسدس چه زمان از نسخه جدید کلاس G رونمایی می کند. اگر ظاهر این خودرو نسبتاً یکسان باقی بماند، احتمالاً مشتریان جدیدی به این برند علاقمند خواهند شد. طبق معمول هر سال، اکنون باید نمایشگاه سالانه اتومبیل شروع می شد، اما به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"