کد خبر: ۶۰۰۶۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۴ - ۰۱ آذر ۱۳۹۹
گروه بین الملل: هوندا نسل یازدهم نمونه اولیه هوندا سیویک را به طور جهانی رونمایی کرد.


گروه بین الملل: هوندا نسل یازدهم نمونه اولیه هوندا سیویک را به طور جهانی رونمایی کرد.

به گزارش خبرخودرو، نمونه اولیه رونمایی شده تقریباً شبیه مدل آماده تولید است و می تواند سال آینده در بازارهای خودرو در سراسر جهان به بازار عرضه شود.

مدل به نمایش درآمده توسط هوندا، نسخه سدان سیویک است و می توان انتظار داشت نسخه های تیپ R و هاچبک در اواخر سال آینده به بازار عرضه شوند. ستون A به اندازه دو اینچ به عقب رانده می شود و قسمت جلوی آن پایین تر و عریض تر از مدل فعلی است.

این خودرو روی رینگ های آلیاژی پنج پره 19 اینچی قرار می گیرد. در قسمت عقب، سیویک نسل جدید چراغ های سبک تری نصب کرده است. همچنین، سپر با یکپارچه سازی نوک اگزوز دوقلو به شکل بیضی، اصلاح شده است.

هوندا هیچ گونه جزئیاتی در رابطه با فضای داخلی و گزینه های پیشرانه اعلام نکرده است. با این حال، مطابق تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط این شرکت، فضای داخلی با دریچه های هوای مبدل افقی در مرکز قرار دارد و یک سیستم طلاعات و سرگرمی 9 اینچی مستقل به روز شده جایگزین نمایشگر هشت اینچی قدیمی است. همچنین کیلومترشمار دیجیتال تا حدی جای خود را به یک نمایشگر تمام دیجیتال می دهد.

نسل جدید سیویک در نیمه اول سال 2021 برای بازارهای بین المللی معرفی خواهد شد. پیشرانه آن، یک موتور 1.8 لیتری بنزینی و یک موتور 1.6 لیتری دیزلی با قدرت اولی 140 اسب بخار / 174 نیوتن متر و دومی 118 اسب بخار / 300 نیوتن متر تولید می کند. موتور بنزینی با جعبه دنده CVT جفت می شود در حالی که موتور دیزلی تنها با یک جعبه دنده شش سرعته دستی در دسترس است.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"