کد خبر: ۶۰۰۶۵۷
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۴ - ۰۱ آذر ۱۳۹۹
گروه بین الملل: مدل های نسخه ویژه لکسوس بلک لاین به این خودروساز امکان می دهد تا با ظاهر ارائه شده خود گامی فراتر بردارد.


گروه بین الملل: مدل های نسخه ویژه لکسوس بلک لاین به این خودروساز امکان می دهد تا با ظاهر ارائه شده خود گامی فراتر بردارد.

به گزارش خبرخودرو، لکسوس در گذشته بلک لاین را به کراس اوورهای NX و UX اضافه کرده بود و امروز این شرکت دو محصول دیگر را نیز اعلام کرده است. مدل های نسخه ویژه RC وES بلک لاین با ظاهری به روز شده در داخل و خارج و چند مورد خوب دیگر ارائه می شوند.

لکسوس تولید هر دو مدل بلک لاین را محدود می کند و RC را فقط به 350 دستگاه کوپه محدود می کند. این شرکت نسخه ویژه را در هر دو مدل RC 300 و RC 350 با تریمF اسپرت ارائه می دهد. از ویژگی های استاندارد این خودرو می توان به چراغ های جلو LED، چرخ های 19 اینچیF اسپرت مشکی کرومی و نوک اگزوز تیره اشاره کرد. در داخل نیز شاهد یک پیشرفت مشابه در زیبایی شناسی با تزئینات چوبی خاکستری بر روی فرمان و در کل کابین همراه با دوخت نقره ای رنگ هستیم.

لکسوس ES 350 نیز این تریم را ارائه می دهد. تولید نیز محدود است، اگرچه این شرکت 1500 نمونه از نسخه ویژه سدان را نیز تولید خواهد کرد که این مدل نیز براساس تریمF اسپرت ساخته شده است. ES آینه های مشکی، چرخ های تیره F اسپرت و اسپویلر عقب مشکی دریافت می کند. در داخل، لکسوس یک فضای داخلی دو رنگ سفید و سیاه با دوخت های خاکستری اختصاصیF اسپرت ارائه می دهد. ES 350 بلک لاین در سه رنگ بدنه در دسترس خواهد بود.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"