قطعه سازان
عملکرد مثبت مدرس خیابانی را نمایندگان مردم با رای مثبت پاداش دهند
به گزارش خبرخودرو، انجمن صنایع همگن قطعه سازان استان تهران در بیانیه ای حمایت خود از حسین مدرس خیابانی وزیر پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت را اعلام کرد.
تداوم بحران نقدینگی در صنعت قطعه‌سازی
به گزارش خبرخودرو، دبیر انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه‌سازان خودرو کشور ضمن اشاره به تداوم بحران نقدینگی در صنعت قطعه‌سازی از میزان مطالبات معوقه زنجیره تامین و لزوم تسریع در اصلاح قیمت قطعات خبر داد.
موانع ناشی از تحریم های خارجی و داخلی در فضای کسب و کار
کارآفرینان درگیر تحریم های بین المللی هستند، گرفتار تحریم داخلی نکنیم؛
به گزارش خبرخودرو، در هر جامعه ای برخی افراد دارای روحیه و شمّ کارآفرینی بالاتری نسبت به سایرین هستند و با تشخیص فرصت ها، تحمل خطر و ریسک های مربوطه اقدام به سرمایه گذاری و تاسیس بنگاه های مولد اقتصادی تولیدی می کنند.
دستاوردهای نهضت داخلی سازی در یک سال گذشته
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات مدیره انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور به ارزیابی برگزاری میزهای تعمیق ساخت داخل و دستاوردهای آن در یک سال گذشته پرداخت.
کروز تولید کننده 85 درصد از چراغ های مورد نیاز خودروسازان است
به گزارش خبرخودرو، شرکت صنایع تولیدی کروز بزرگترین و پیشرفته ترین قطعه ساز کشور در سال های اخیر کلیه چراغ های تولیدی خود را با استفاده از نوین ترین تکنولوژی های روز دنیا طراحی، تولید و بومی سازی کرده است و در تامین گستره ی عظیمی از چراغ خودروهای داخلی ایران خودرو، سایپا، پارس خودرو و گروه بهمن نقش بسزایی دارد.
تخصیص ارز نیمایی موجب شفاف سازی محاسبات قطعه سازان برای خرید ارز خواهد شد
به گزارش خبرخودرو، رییس هیأت مدیره انجمن قطعه سازان خراسان رضوی از تخصیص مجدد ارز نیمایی و تاثیرات آن بر روند فعالیت قطعه سازان سخن گفت.
مواد اولیه قطعات خودرو در کشور با چه کیفیتی تولید می شود؟
به گزارش خبرخودرو، عضو هیأت مدیره انجمن همگن قطعه‌سازان استان تهران به ارزیابی کیفیت مواد اولیه قطعات خودرو در کشور پرداخت.
مدیران کروز از تحریم ها، فرصت ساخته اند
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس:
به گزارش خبرخودرو، نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی معتقد است با وجود تحریم های ظالمانه آمریکا علیه ملت ایران، مشاهده توان تولید کنندگان و قطعه سازانی همچون کروز موجب فخر و مباهات است.
عدم وجود ارتباط سیستماتیک بین موتورسیکلت سازان و قطعه سازان برای تولید موتورسیکلت برقی
به گزارش خبرخودرو، نایب رئیس هیأت مدیره سندیکای قطعه سازان موتورسیکلت کشور از ظرفیت تولید موتورسیکلت های برقی در کشور و همچنین چالش های پیش روی آن سخن گفت.
مجاهدان واقعی در عرصه تولید مدیران کروز هستند
نماینده شهریار، قدس و ملارد در مجلس:
به گزارش خبرخودرو، حسین حق وردی نماینده مردم شهرستان های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی گفت: مجاهدان واقعی مدیران شرکتی همچون قطعه سازی کروز هستند که برای 12هزار و 600خانوار در این شرایط اقتصادی و تحریم های ظالمانه علیه مردم کشورمان شغل و درآمد ایجاد کرده اند.
سايپا از واردات تجهيزات توليد مجموعه‌های دَرب خودرو بی‌نياز شد
به گزارش خبرخودرو، گروه خودروسازی سایپا در راستای تعمیق داخلی‌سازی، بی‌اثر كردن تحریم‌ها و جلوگیری از خروج ارز، موفق شد برای اولین بار تجهیزات پروژه رولر هِمینگ درب‌های جانبی محصولات خانواده ‏SQ200 و درب پشت كوییك را توسط مهندسان ایرانی تولید كند.
کاهش مصرف سوخت و آلایندگی ساینا و کوییک سایپا
با ارتقاء سیستم کنترل موتور محقق شد:
به گزارش خبرخودرو، موتور خودروهای ساینا و کوییک سایپا با تکیه بر توان تخصصی مهندسان داخلی در شرکت مگاموتور به دریچه گاز برقی مجهز شد و استاندارد آلایندگی نیز به یورو ۵ ارتقا پیدا کرد.
تولیدکنندگان و قطعه‌سازان از اعمال تغییرات چشمگیر در ثبت سفارشات پرهیز نمایند
قطعه‌سازان در اولویت دریافت ارز نیمایی؛
به گزارش خبرخودرو، رئیس کمیته تخصصی ارز انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان خودرو کشور ضمن بیان زمان آغاز تغییرات سیستمی در تخصیص ارز صنایع امیدوار است بازگشت ارز نیمایی منشاء وقوع اتفاقات مثبت در صنعت قطعه کشور شده و در کنترل بازار ارز موثر عمل نماید.
نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو در شیراز
به گزارش خبرخودرو، نوزدهمین نمایشگاه بین المللی و تخصصی قطعات خودرو ویژه خودرو‌های سبک، سنگین و راه سازی از ۷ مرداد در شیراز برگزار می‌ شود.
زیرساخت های لازم برای تولید انبوه خودروهای برقی چیست؟
به گزارش خبرخودرو، رییس هیأت مدیره انجمن قطعه سازان خراسان رضوی به بررسی ظرفیت تولید قطعات خودروهای برقی در کشور پرداخت.
افزایش ۳۶ درصدی تولید فنرسازی زر سایپا در چهارماه نخست سال
به گزارش خبرخودرو، سیدجواد سلیمانی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از خط تولید شرکت فنرسازی زر در تهران بازدید کرد و برنامه‌های این شرکت برای افزایش تولید و تحقق جهش تولید را مورد بررسی قرار داد.
کروز تولید کننده قطعات و سیستم های با کیفیت و مطمئن خودرو
به گزارش خبرخودرو، هرگز نمی توان منکر شرایط سخت، پیامدها و کمبودهای متعددی که تحریم های ظالمانه آمریکا با خود به همراه آورده شد، اما واقعیت این است که این محدودیت ها موجب شد تا همدلی و یکپارچگی میان قطعه سازانی همچون شرکت صنایع تولیدی کروز با خودروسازان شکل گیرد و در نهایت منتج به خلق اتفاقات بزرگ و شکوفایی فراوان شود.
آیا وعده های وزارت صمت برای حل مشکلات قطعه سازان محقق خواهد شد؟
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات مدیره انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور از تأثیر اصلاح قیمت مواد اولیه توسط وزارت صمت که خبر آن در روزهای اخیر به گوش می رسد، سخن گفت.
سهام خودکفایی به کاتالیست سازان داده نشده است
به گزارش خبرخودرو، مدیرعامل گروه صنعتی میلاد و یکی از تولید کنندگان کاتالیست خودرو در کشور به ارزیابی صنعت کاتالیست خودرو در کشور پرداخت.
ایجاد صادرات و افزایش سطح تولیدات در این مجموعه، اشتغالزایی و افزایش تولید ملی را به همراه دارد
مدیرعامل شرکت صنایع مس شهید باهنر در بازدید از کروز؛
به گزارش خبرخودرو، مجید ضیایی مدیرعامل شرکت صنایع مس شهید باهنر از خطوط تولید، مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی سایت شماره 2 شرکت صنایع تولیدی کروز بازدید به عمل آورد و از نزدیک در جریان فعالیت های این بنگاه اقتصادی در داخلی سازی قطعات الکترونیک هایتک مانند کنترلرها و ای سی یو قرار گرفت.
صفحه  از ۱۷
طراحی و تولید: "ایران سامانه"