بورس
نمادهای خودرویی پس از رشد آرام گرفتند
به گزارش خبرخودرو، یک کارشناس بازار سرمایه گفت: نمادهای خودرویی طی هفته گذشته رشد قابل ملاحظه‌ای را تجربه کردند و در این شرایط اصلاح و بازگشت در گروه‌های خودرویی کاملا طبیعی به نظر می‌رسد.
جذب سرمایه در عین حفظ مالکیت دولت بر صنعت خودرو با ETF
به گزارش خبرخودرو، یک کارشناس بازار سرمایه گفت: صندوق ETF برای خودروسازی همراه با جذب تقاضای سرمایه‌گذاری و تنها به منزله انتقال دارایی و نه انتقال مدیریت است.
موفقیت‌های شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران‌خودرو در دوره مدیریت مونسان
به گزارش خبرخودرو، این روزها توجه بازار به خگستر و رشد قیمتی این سهم فراتر از شاخص و حتی فراتر از شاخص خودرویی ها سبب شده تا وضعیت بنیادی این سهم بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
تعلل دولت در عرضه خودرو در بورس کالا عقلانی نیست
صنعت خودرو در احاطه تصمیمات غیراقتصادی
به گزارش خبرخودرو، یک کارشناس بازار سرمایه اقدام دولت در اجرای طرح قرعه‌کشی به جای عرضه خودرو در بورس کالا را حیرت‌انگیز دانست.
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل برگزار شد
با حضور ٨٧.٣ درصد اعضاء؛
به گزارش خبرخودرو ٬ مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
پاسخ صریح برای حل پارادوکس زیان دهی صنعت خودرو و تامین مالی چیست؟
فروش، تسهیلات بانکی یا بازار سرمایه؛
به گزارش خبرخودرو، یک کارشناس بازار سرمایه ضمن انتقاد از قیمت‌گذاری دستوری خودرو گفت: اگر صنعت خودرو قرار است با زیان دهی همراه باشد، عملا دلیل تولید یا علت تامین مالی آن، چه چیزی خواهد بود.
اقبال خودرویی‌ها در جذب نقدینگی با رشد 30 درصدی بهای سهام
به گزارش خبرخودرو، یک کارشناس صنعت خودرو از اقبال سهام ‌های خودرویی در جذب نقدینگی بازار سرمایه و جهش قیمت سهام ایران خودرو خبر داد.
نوسان سهام های خودرویی در بازار سرمایه
به گزارش خبرخودرو، یک کارشناس بازار سرمایه از افت نماد سایپا و رشد ایران خودرو طی هفته گذشته متأثر از جو بازار سرمایه خبر داد.
پیشتازی نماد ایران خودرو و سایپا در بازار سرمایه
به گزارش خبرخودرو، یک کارشناس بازار سرمایه از رونق گروه‌های خودرویی در بازار سرمایه و پیشتازی دو نماد ایران خودرو و سایپا خبر داد.پس از بازگشایی نمادهای سایپا و ایران خودرو، گروه خودرویی جان تازه‌ای گرفته و صف‌های خرید سنگینی برای این دو سهم تشکیل شده است.
شفاف‍‌یت معاملات و حذف واسطه‌گری از نتایج ورود خودرو به بورس کالا
به گزارش خبرخودرو، یک کارشناس بازار سرمایه ورود خودرو به بورس کالا را موجب شفافیت معاملات و کوتاهی دست دلالان از بازار خودرو دانست.
دو نماد ایران خودرو و سایپا این هفته بازگشایی می شود؟
به گزارش خبرخودرو، کارشناس بازار سرمایه بازگشایی دو نماد ایران خودرو و سایپا و همچنین احتمال افزایش قیمت خودرو را دو خبر مهم بازار سرمایه طی هفته جاری دانست.
نماد خساپا در آستانه بازگشایی
افزایش سرمایه سایپا ثبت شد
به گزارش خبرخودرو، سایپا اعلام كرد که عملیات ثبت افزایش سرمایه این شركت در اداره ثبت شرکت های استان تهران به پایان رسیده و با انجام مراحل پایانی، نماد خساپا در آستانه بازگشایی قرار گرفته است.
پیش‌بینی افزایش قیمت سهام‌های خودرویی در هفته جاری
به گزارش خبرخودرو، یک کارشناس بازار سرمایه از بازگشایی نمادهای عمده خودرویی در هفته جاری و افزایش قیمت سهام این شرکت‌ها خبر داد.
نمادهای عمده خودرویی همچنان در انتظار بازگشایی و قیمت‌گذاری سهام
به گزارش خبرخودرو، یک کارشناس بازار سرمایه خبر داد: با عدم بازگشایی دو نماد عمده ایران خودرو و سایپا، این دو نماد همچنان در حاشیه بازار قرار دارند.
انتشار گزارش عملکرد گروه‌های خودرویی در فروردین ماه طی هفته آینده
به گزارش خبرخودرو، یک کارشناس بازار سرمایه از هفته‌ آرام گروه‌های خودرویی در بازار سرمایه و انتشار گزارش عملکرد این گروه طی هفته آینده خبر داد.
اقبال نسبی سهام های خودرویی در روزهای نخست سال جاری
تحولات نقدینگی و سفته بازانه در انتظار سهام های خودرویی
به گزارش خبرخودرو، یک کارشناس بازار سرمایه قیمت سهام و تحولات آن در سال ۹۹ را بیشتر ناشی از موضوع نقدینگی و تحولات سفته بازانه دانست.
اقبال ضعیف گروه‌های خودرویی در بازار سرمایه در اثر افزایش قیمت دلار
به گزارش خبرخودرو، کارشناس بازار سرمایه ضمن اشاره به تاثیر افزایش قیمت دلار بر بازار سرمایه از انتظار گروه‌های خودرویی برای تعیین تکلیف افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی‌ خبر داد.
تاثیر فروش‌ همراه با زیان خودروسازان بر شاخص سهام خودرو
به گزارش خبرخودرو، یک کارشناس بازار سرمایه ضمن اشاره به افزایش سرمایه خودروسازان از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها از افزایش شاخص سهام خودروسازان نسبت به هفته گذشته خبر داد.
کاهش شاخص سهام خودرو در هفته گذشته
به گزارش خبرخودرو، یکی از تحلیلگران بازار سرمایه اظهار داشت: هفته گذشته شاخص سهام خودرو 0.1 درصد کاهش داشت یعنی تقریبا متعادل و بدون تغییر در مقیاس هفتگی بود.
بازار سرمایه با 8.2 درصد کاهش شاخص خودرویی‌ها را راهی تعطیلات کرد
به گزارش خبرخودرو، یکی از تحلیلگران بازار سرمایه اظهار داشت: شاخص صنعت خودرو در بازار سرمایه طی هفته گذشته در مقیاس هفتگی 8.2 درصد منفی بود و با کاهش حجم معاملات مواجه شد.
صفحه  از ۴
طراحی و تولید: "ایران سامانه"