داخلی
نصب کاور جداکننده در تاکسی از الزامات پروتکل های بهداشتی نیست
به گزارش خبرخودرو، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشورسازمان های تاکسیرانی سراسر کشور را ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی در موج دوم کرونا دانست.
صنعت خودروسازی کشور طی سال های اخیر پیشرفت بسیار خوبی داشته است
به گزارش خبرخودرو، رییس دفتر رییس جمهوری با اشاره به روند روبه رشد صنعت خودروسازی کشورمان، بر ضرورت توجه به خودکفایی، تحقیق و توسعه و ساخت خودروی تمام داخلی در این بخش تاکید کرد.
دریافت سهمیه سوخت آژانس‌های تاکسی تلفنی بر اساس پیمایش
به گزارش خبرخودرو، سجاد سلیمانی مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه با بیان این مطلب دریافت سهمیه سوخت آژانس‌های تاکسی تلفنی بر اساس پیمایشگفت: بر اساس مصوبه هیئت وزیران و دستورالعمل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور مقرر شده است مدیران آژانس‌ها تا ۲۰ مردادماه سال جاری پیمایش خودرو‌های تحت نظارت خود را در سامانه تلتا به‌صورت روزانه ثبت کنند.
نخستین دادگاه رسیدگی به اتهامات ابر واردکننده خودرو
به گزارش خبرخودرو، این پرونده ۱۳ متهم دارد که متهمان ردیف اول و دوم پدر و پسر هستند.
ترافیک پر حجم و روان در جاده‌های مازندران
به گزارش خبرخودرو، رییس پلیس راه مازندران گفت: ترافیک در جاده‌های کوهستانی استان در مقایسه با روز‌های چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه پرحجم و روان‌تر شده است.
افزایش 80 درصدی قیمت باتری به دنبال افزایش قیمت ارز
به گزارش خبرخودرو، رئیس اتحادیه باتری سازان کشور از افزایش 80 درصدی قیمت باتری با توجه به افزایش قیمت ارز خبر داد.
مراجعه به دفترخانه برای نقل و انتقال خودرو اختیاری است
به گزارش خبرخودرو، سردار سید کمال هادیانفر درباره طرح بازگشایی دفاتر اسناد رسمی در مراکز تعویض پلاک، اظهار داشت: در گذشته این اتفاق رخ داد، اما بین دفاتر اسناد رسمی در این خصوص تفاهم وجود ندارد؛ در تهران چندصد دفتر اسناد رسمی وجود دارد، اما شش مرکز تعویض پلاک در حال فعالیت است.
با هوشمندسازی جایگاه های سی ان جی حوادث ناشی از انفجار مخازن به صفر خواهد رسید
به گزارش خبرخودرو، رییس اتحادیه کشوری سوخت های جایگزین و خدمات وابستهاز احتمال افزایش ظرفیت جایگاه های سی ان جی در آینده با توجه به آغاز طرح دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی خبر داد.
طرح ترافیک تا چه میزان بر شیوع ویروس کرونا تاثیر گذار است؟
به گزارش خبرخودرو، عضو شورای شهر تهران به ارزیابی تاثیرات طرح ترافیک را بر شیوع ویروس کرونا پرداخت.
داخلی سازی 40 درصدی باتری لیتیومی موردنیاز موتورسیکلت های برقی در کشور
به گزارش خبرخودرو، مدیر بازرگانی صنعت لیتیوم در شرکت توسعه منابع انرژی توان از ظرفیت کشور در تولید باتری های لیتیومی برای موتورسیکلت های برقی سخن گفت.
تعهدات معوق خودرو سازان به صفر می‌رسد
به گزارش خبرخودرو، سرپرست وزارت صمت گفت : تعهدات معوق دو خودرو ساز بزرگ تا پایان شهریور به صفر می‌رسد و به کارخانجاتی اجازه فروش فوق العاده می‌دهیم که تعهدات معوق نداشته باشند.
لاستیک خودرو، مشمول قوانین تعزیری
به گزارش خبرخودرو، انواع لاستیک خودرو اعم از سنگین و سبک در زمره کالا‌های اولویت دار و مشمول قوانین تعزیری شامل احتکار، گرانفروشی، اختفاء، امتناع از عرضه کالا و ... قرار دارد.
خودروسازان و قطعه‌سازان در انتظار به روزرسانی قیمت‌ها
توقف زیان‌دهی صنعت خودرو با دو راهکار
به گزارش خبرخودرو، دبیر انجمن خودروسازان ایران ضمن اشاره به وضعیت خطوط تولید خودروسازان بر جستجوی راهکارهای اساسی برای خروج خودرو به عنوان یک محصول دو نرخی تاکید کرد.
افزایش تولید با وجود تحریم صنعت خودرو
به گزارش خبرخودرو، معاون امور صنایع وزارت صمت از افزایش تولید در سال جاری با وجود محدودیت‌های ایجاد شده برای صنعت خودرو خبر داد.
ایران خودرو در مقابله با کرونا خط شکن است
به گزارش خبرخودرو، معاون استاندار تهران در دیدار با مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو،‌ از تلاش های این خودروساز در مقابله با شیوع بیماری کرونا قدردانی کرد و گفت: ایجاد امنیت در خانواده های کارکنان و برقراری محیط امن کار در خطوط تولید اقدام بزرگی است.
خودرو گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری نیست
به گزارش خبرخودرو، یک فعال بازار خودرو از وضعیت نابه سامان بازار خودرو در یک هفته گذشته خبر داد.
صدور بیش از ۲۱۰ هزار و ۳۰۱ گواهینامه
به گزارش خبرخودرو، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: امسال بیش از ۲۱۰ هزار و ۳۰۱ جلد انواع گواهینامه صادر شده که در مقایسه با مدت مشابه پارسال کاهش ۵۸ درصدی یافته است.
کاهش 48 درصدی زیان سایپا در سه ماه نخست سال
به گزارش خبرخودرو، سایپا به عنوان یکی از دو خودروساز بزرگ کشور تحولات بنیادی خوبی را با انتشار صورت های مالی 3ماهه خود به نمایش گذاشته است، به طوری که شاهد کاهش حدود نیمی از زیان شرکت به نسبت دوره مشابه سال قبل هستیم.
آغاز طرح هوشمند سازی جایگاه های سی ان جی از شهریور ماه
به گزارش خبرخودرو، مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از دلایل به تعویق افتادن طرح هوشمندسازی جایگاه های سی ان جی سخن گفت.
یک میلیون و ۳۰۰ هزارخودرو، بالای یک میلیون تومان جریمه دارند
به گزارش خبرخودرو، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: یک میلیون و ۳۰۰ هزارخودرو بالای یک میلیون تومان جریمه دارند.
صفحه  از ۲۷۸
طراحی و تولید: "ایران سامانه"