کد خبر: ۶۲۰۹۶۲
تاریخ انتشار: ۲۱:۴۰ - ۰۳ خرداد ۱۴۰۰
به گزارش خبرخودرو ٬ بعد از اعلام شرایط فروش نقدی و پیش فروش محصولات گروه بهمن ،شرایط فروش اعتباری وانت کارا تیپ ۳تک کابین و دو کابین و وانت کاپرا دو کابین ویژه خرداد ماه 1400 اعلام شد.

 

به گزارش خبرخودرو ٬ بعد از اعلام شرایط فروش نقدی و پیش فروش محصولات گروه بهمن ،شرایط فروش اعتباری وانت کارا تیپ ۳تک کابین و دو کابین و وانت کاپرا دو کابین ویژه خرداد ماه 1400 اعلام شد. 

گروه بهمن وانت کارا تک کابین و دو کابین تیپ 3 و وانت کاپرا دو کابین دو دیفرانسیل را به صورت اعتباری از ساعت 9 صبح روز سه شنبه 4 خرداد تا ساعت 13 روز پنجشنبه 13 خرداد 1400و یا تکمیل ظرفیت به فروش می رساند.

فروش همه محصولات به صورت اینترنتی بوده و با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یکطرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد.

گفتنی است وانت کارا تیپ 3 دارای سیستم تهویه مطبوع، کیسه هوای ایمنی (سرنشین+راننده)، سیستم رادیوپخشUSB، قفل مرکزی و تغییراتی در طراحی صندلی و سقف کاذب می باشد.

همچنین سیستم انتقال قدرت دو دیفرانسیل با قابلیت کنترل الکتریکی درگیری دیفرانسیل جلو، سیستم راهیاب با نقشه کامل ایران، دوربین عقب، کنترل سیستم مالتی مدیا از طریق فرمان و کیسه هوای ایمنی ( سرنشین +راننده) از مشخصات این وانت کاپرا به شمار می آید.

قابل ‌ذکراست متقاضیان خودرو می توانند برای استفاده  از شرایط فروش صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق آدرس www.bahman.ir  اقدام نمایید.

 شرایط فروش اعتباری وانت کارا و کاپرا ویژه خرداد ماه 1400

شرایط فروش اعتباری وانت کارا و کاپرا ویژه خرداد ماه 1400

شرایط فروش اعتباری وانت کارا و کاپرا ویژه خرداد ماه 1400

 

برچسب ها: کارا
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی و تولید: "ایران سامانه"