تجاری
به گزارش خبرخودرو، آفرود (Off road) به سبکی از رانندگی در شرایط دشوار اطلاق می‌شود و به معنای خارج از جاده است که با خودروهای دو دیفرانسیل در ارتباط است و تاریخچه آن به مسابقات اتومبیلرانی بازمی‌گردد.
حمله امپاور به بازار خودروهای تجاری
به گزارش خبرخودرو ٬ شرکت بهمن دیزل هجده سال گذشته با هدف تغییر فرهنگ حمل و نقل شهری و برون شهری تاسیس شد و با تولید بیش از 100 هزار کامیونت و کامیون نیمه سنگین توانست گوی سبقت را از رقبا برباید.
ترخیص 1650 دستگاه کامیون وارداتی فرسودگی ناوگان جاده ای را جبران نمی کند
به گزارش خبرخودرو، رییس کانون انجمن های صنفی حمل کالای کشور اذعان داشت: دولت باید با واگذاری واردات کامیون به رانندگان و ارائه تسهیلات به آنها زمینه نوسازی ناوگان جاده ای را فراهم کند.
وضعیت بحرانی تامین روغن موتور برای کامیون‌داران
به گزارش خبرخودرو، رئیس کانون انجمن‌های صنفی حمل کالای کشور ضمن اشاره به توقف بیش از هزار و 800 دستگاه کامیون دست دوم در گمرک از وضعیت بحرانیتامین روغن موتور برای کامیون‌داران خبر داد.
امضای موافقتنامه همکاری ارس خودرو دیزل و چرخشگر
به گزارش خبرخودرو ، ارس خودرودیزل با توجه به تحقق هدف تعمیق داخلی سازی کامیون 2631،با چرخشگر تبریز موافقتنامه همکاری امضاء کرد.
کاهش نرخ ارز تاثیری بر قیمت خودروهای سنگین ندارد
به گزارش خبرخودرو، رییس هیأت مدیره انجمن رانندگان کامیون های یخچال دار تهران به تشریح رابطه نرخ ارز و قیمت خودروهای سنگین پرداخت.
مانع زدایی در صنعت حمل و نقل با انتخاب مدیران شایسته و هماهنگی میان ارگان ها محقق می شود
به گزارش خبرخودرو، رییس هیأت مدیره انجمن رانندگان کامیون های یخچال دار تهران تحقق شعار سال در صنعت حمل و نقل را نیازمند انتخاب مدیران شایسته و هماهنگی بین ارگان ها دانست.
آغاز فروش کامیونت 5.2 آمیکو
به گزارش خبرخودرو، فروش کامیونت ۵.۲ آمیکو از امروز دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ در نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور آغاز شد.
تولید هزار دستگاه کامیون به کارخانه کامیون‌سازی مشگین‌شهر سفارش شد
به گزارش خبرخودرو،استاندار اردبیل از سفارش تولید یک هزار دستگاه به کارخانه کامیون‌سازی مشگین شهر از سوی دستگاه‌ها و شرکت‌های بزرگ دولتی و خصوصی خبر داد.
کامیون داران قطعات موردنیاز خود را چگونه تامین می کنند؟
به گزارش خبرخودرو، رییس هیأت مدیره انجمن رانندگان کامیون های یخچال دار تهران از نحوه تامین قطعات خودروهای تجاری و چالش های ناشی از آن سخن گفت.
ارائه خدمات پس از فروش در ایام نوروز توسط نمایندگان منتخب ارس خودرو دیزل (آمیکو)
به گزارش خبرخودرو، مدیر خدمات پس از فروش ارس خودرو دیزل از ارائه خدمات توسط نمايندگي‌هاي منتخب آمیکو در طرح امداد نوروزي سال ۱۴۰۰خبر داد.
هدف‌گذاری حداکثر ۵ هزار دستگاهی آمیکو در تولید پیکاپ و کمپرسی ۱۰ چرخ ۲۶۳۱ برای سال ۱۴۰۰
به گزارش خبرنگار خبرخودرو، مدیرعامل ارس خودرو دیزل (آمیکو) از برنامه‌های آتی این شرکت در حوزه صادرات، تولید، فروش و ارائه خدمات پس از فروش خبر داد.
به گزارش خبرخودرو،طرح ویژه فروش نقدی کمپرسی 2631Eآمیکو محصول جدید ارس خودرو دیزل از امروز دو شنبه ۱۸ اسفند ماه ۹۹ آغاز شد.
کامیونت NPR75K جدیدترین محصول پنج ستاره بهمن دیزل
پس از NMR85E و مینی بوس سحر؛
به گزارش خبرخودرو،در آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از خودروهای سنگین تولید داخل، کامیونت NPR75K با ارتقاء یک ستاره به جمع سه خودروی دارای پنج ستاره کیفی بهمن دیزل پیوست.
افزایش کیفیت کامیون های داخلی با پیاده سازی تکنولوژی کامیون های اروپایی میسر خواهد شد
به گزارش خبرخودرو، عضو هیأت مدیره کانون شرکت های حمل و نقل کالای کشوری بر پیاده سازی تکنولوژی کامیون های اروپایی در کامیون های ساخت داخل به منظور افزایش کیفیت آنها تاکید کرد.
شارژ کارت سوخت خودروهای سنگین روزانه می شود؟
به گزارش خبرخودرو، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی درباره راه اندازی سامانه سوخت هوشمند و شارژ روزانه کارت سوخت خودروهای سنگین توضیحاتی ارائه داد.
کامیونت ایرانی شیلر8 تن رونمایی و خط تولید انبوه مینی بوس پگاسوس افتتاح شد
به گزارش خبرخودرو، همزمان با حضورعلی رضا رزم حسینی وزیر صنعت، معدن تجارت دکتر اکبری ریس کمسیون صنایع و مجلس دکتر جمالی پور استاندار و نمایندگان محترم مردم قزوین در کارخانه بهمن دیزل ، کامیونت ایرانی شیلر٨ تن رونمایی و خط تولید انبوه مینی بوس پگاسوس افتتاح شد.
تعیین نقشه راه مهم ترین اصل در نوسازی ناوگان تجاری کشور است
رییس هیأت مدیره انجمن رانندگان کامیون های یخچال دار تهران ضمن انتقاد از متولیان سیستم حمل و نقل کشور بر تعیین نقشه راه به عنوان مهم ترین اصل در نوسازی ناوگان تجاری کشور تاکید کرد.
جان سخت آمیکو به بازار آمد
به گزارش خبرنگار خبرخودرو، مراسم رونمایی از کمپرسی ۱۰ چرخ M2631 EEV آمیکو صبح روز چهارشنبه ششم اسفند ماه با حضور نمایندگان وزارت صمت، مجلس شورای اسلامی، استانداری آذربایجان شرقی، مدیرعامل منطقه آزاد ارس، مدیرعامل و سرمایه گذاران این گروه صنعتی رونمایی شد.
ورود سه محصول جدید بهمن دیزل به بازار در سال 1400
ارتقای داخلی‌سازی شیلر تا 70 درصد
به گزارش خبرخودرو، مدیرعامل بهمن دیزل ضمن اشاره به ارتقای 70 درصدی داخلی سازی محصول شیلر در سال آتی از عرضه محصولات جدید این شرکت در سال آینده خبر داد.
صفحه  از ۱۴
طراحی و تولید: "ایران سامانه"