داخلی
جهش چشمگیر استقبال از موتورسیکلت‌های لوکس در بازار
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات مدیره انجمن صنعت موتورسیکلت ایران گفت: طی دو سال اخیر به ویژه در شهر تهران تقاضای موتورسیکلت‌های اسکوتر و لوکس با قیمت بین 40 تا 400 میلیون تومان افزایش یافته است.
مالکان خودرو تغییر آدرس خود را در ۴۸ ساعت اعلام کنند
به گزارش خبرخودرو،معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا گفت: مالکان خودرو باید تغییر آدرس محل سکونت و تغییر شماره تلفن همراه خود را در ۴۸ ساعت به پلیس اعلام کنند.
بیش از ۱۶۰ ایستگاه اتوبوس در شیراز نوسازی و بازسازی می‌شود
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز:
به گزارش خبرخودرو،تا پایان امسال بیش از ۱۶۰ ایستگاه اتوبوس با اولویت مناطق کم برخوردار در شیراز نوسازی و بازسازی خواهد شد.
حضور شرکت ارس خودرو دیزل (آمیکو) در نمایشگاه و جشنواره سفر
به گزارش خبرخودرو،شرکت ارس خودرو دیزل در نمایشگاه و جشنواره سفر ، اکوتوریسم ماجراجویی،کمپینگ،تجهیزات و صنایع وابسته به معرفی محصولات و خدمات خود می‌پردازد.
۱۰ هزار دستگاه تاکسی تا پایان سال جاری نوسازی می‌شود
به گزارش خبرخودرو،معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران: ۱۰ هزار دستگاه تاکسی تا پایان سال جاری نوسازی می‌شود.
واردات قطعه، تکنولوژی و تجهیزات بر واردات خودرو اولویت دارد
به گزارش خبرخودرو، عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت ایران روح حاکم بر مصوبه ساماندهی صنعت خودرو را مبتنی بر مصرف‌گرایی دانست و گفت: واردات قطعه، تکنولوژی، مواد اولیه و تجهیزات تولید نیاز ضروری صنعت خودروسازی کشور است.
برندگان فروش فوق‌العاده ایران خودرو مشخص شدند
به گزارش خبرخودرو،قرعه کشی بیست و چهارمین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات ایران خودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر برگزار شد.
انجمن خودروسازان ایران از حذف شیوه قرعه‌کشی استقبال می‌کند
به گزارش خبرخودرو، دبیر انجمن خودروسازان ایران ضمن اعلام استقبال انجمن خودروسازان ایران از پیشنهاد وزیر صمت مبنی بر حذف قرعه‌کشی گفت: از زمان ورود وزیر جدید به وزارتخانه، درخواستی مبنی بر تشکیل جلسه با حضور دبیر انجمن برای بیان مشکلات خودروسازان و ارائه راهکارها داشته‌ایم، اما هنوز فرصتی بدین منظور فراهم نشده است.
خودکفایی در تولید چراغ‌های خودرو تارا
به گزارش خبرخودرو،در راستای تحقق اهداف خودکفایی و تعمیق ساخت داخل محصولات ایران خودرو،‌ خط تولید چراغ‌های محصول تارا در شرکت پژوهش مدرن به بهره برداری رسید.
صادرات 5 درصدی تایر روزنه‌ای برای بازگشت به بازارهای صادراتی
به گزارش خبرخودرو، رئیس انجمن صنفی زنجیره ارزش صنعت تایر ضمن اشاره به کاهش میزان تایرهای دپویی در انبارهاگفت: در بهترین حالت صرفا 5 درصد از تولیدات تایر صادر خواهد شد اما همین میزان اندک در جذب مشتریان جدید مثمرثمر خواهد بود.
تقویت هم‌افزایی و همکاری در صنعت خودرو راهکار عبور از موانع تولید
بازرس کل امور صنعت، معدن و تجارت سازمان بازرسی کل کشور مطرح کرد:
به گزارش خبرخودرو،بازرس کل امور صنعت، معدن و تجارت گفت: گروه خودروسازی سایپا و گروه صنعتی ایران خودرو به سهم خود اقدامات مناسبی را در صنعت خودرو انجام دادند و به موفقیت‌های خوبی رسیدند که این امر با توجه به تحریم صنعت خودرو، بسیار مهم و با ارزش است.
تعهدات معوق سایپا را از ۳۰۰ هزار دستگاه به صفر رساندیم
مدیرعامل سایپا در دیدار با معاون سازمان بازرسی کل کشور:
به گزارش خبرخودرو،معاونان و کارشناسان سازمان بازرسی کل کشور با حضور در گروه سایپا، ضمن بازدید از خط تولید شاهین، مرکز تحقیقات و نوآوری و اداره تحویل و مرکز تکمیل‌کاری این گروه، در دیدار با مدیران ارشد این خودروساز در جریان مشکلات و موانع تجاری سازی محصولات و افزایش تولید و تحویل خودرو قرار گرفتند.
خودروهای ناقص سایپا به ۱۰ هزار دستگاه کاهش می‌یابد
معاون سازمان بازرسی کل کشور:
به گزارش خبرخودرو،مسئولان ارشد سازمان بازرسی کل کشور، آخرین وضعیت خودروهای ناقص و نیز چگونگی فرآیند تحویل محصولات سایپا را مورد بررسی قرار دادند و برای ارتقاء کیفی و نیز کاهش خودروهای ناقص، راهکارهایی پیشنهاد دادند که مهم ترین آن، هم افزایی شرکت های خودروسازی بود.
تقلب ۲۰ درصدی در پرداخت خسارت
به گزارش خبرخودرو،رئیس کل بیمه مرکزی گفت: با راه اندازی سامانه کروکی الکترونیکی، ۲۰ درصد پرداخت خسارت‌ها که به دلیل تقلب در سوانح و حوادث ساختگی انجام می‌شد، حذف می‌شود.
27 نوع استاندارد بر موتورسیکلت‌های تولید داخل اعمال می‌شود
به گزارش خبرخودرو، دبیر انجمن صنعت موتورسیکلت ایران ضمن اشاره به اعمال 27 نوع استاندارد برای موتورسیکلت‌های موجود در کشور گفت : برندهای موتورسیکلت وارداتی به داخل کشور از برندهای معتبر و به روز دنیا هستند و حتی آن دسته از موتورسیکلت‌های کار و خیابانی تولید داخل نیز قادر به پاس کردن استانداردهای روز دنیا هستند.
اجرای استاندادرهای 85 گانه چه منافاتی با اهداف خودرویی وزیر صمت خواهد داشت؟
به گزارش خبرخودرو، عضو هیأت علمی دانشگاه علم و صنعت ایرانگفت: رعایت استانداردهای 85 گانه مشکلی به لحاظ پلتفرم ندارد اما اجرای آن روی پلتفرم های جدید نیازمند تجهیزاتی پیشرفته و سرمایه گذاری فراوان است.
ترمز اسقاط در کشور با تفاسیر اشتباه ستاد حمل و نقل و سوخت از مصوبات دولت
در بیانیه کارگروه اسقاط اتحادیه صنایع بازیافت کشورعنوان شد:
به گزارش خبرخودرو، رییس کارگروه اسقاط اتحادیه صنایع بازیافت کشوربا انتقاد صریح از کارشکنی های ستاد حمل و نقل و سوخت در حوزه اسقاط خواستار رسیدگی دولت به این موضوع شد.
کاهش ارزبری سالانه ۱۷ میلیون یورو با داخلی سازی و سرمایه‌گذاری خط تولید قطعه تارا
بهره‌برداری خط تولید اکسل پیچشی «تارا» در شرکت صنایع ماشین ابزار ایران خودرو
به گزارش خبرخودرو،در سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها» و در راستای خودکفایی و استفاده از توان داخلی، خط تولید اکسل پیچشی تارا در شرکت صنایع ماشین ابزار ایران خودرو به بهره برداری رسید.
رشد ۲۵ درصدی تولید خودرو در شش ماهه نخست امسال
به گزارش خبرخودرو،شرکت ایران خودرو کرمانشاه در نیمه نخست امسال، توانسته ۱۸ هزار و ۴۳۰ دستگاه خودرو پارس تولید کند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود ۲۵ درصد رشد داشته است.
ترافیک در مبادی ورودی مازندران پرحجم
به گزارش خبرخودرو،هم اکنون آمد وشد خودرو‌ها در مبادی ورودی جاده‌های هراز، چالوس ،سوادکوه و کیاسر پرحجم است.
صفحه  از ۴۱۴
طراحی و تولید: "ایران سامانه"